PL_Omega

Forum Sojuszu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga

Jeśli zarejstrowałeś się oraz dostałeś maila ode mnie o aktywacji konta, a nie widzisz całego forum jedynie dział rejestracji - napisz! Jeśli masz jakieś inne problemy z kontem - nie czekaj tylko pisz!
Teady

#1 2008-04-12 11:23:43

Teady

Administrator

7024991
Zarejestrowany: 2008-03-30
WWW

Teady

No dobra trochę wieje tu nudą... nikt nic prawie nie pisze. Więc ja zaczne Kilka słów o mnie :
Mam 17 lat chodzę do liceum Ogólnokształcącego w Warszawie o profilu mat-inf.
Interesuje się oczywiście komputerami oraz informatyką, uwielbiam matematykę oraz historię zwłaszcza Polskę w okresie Średniowiecza
Lubię czytać książki zwłaszcza historyczne (np. Szajnochy), science-fiction - uwielbiam Harrego Pottera, Władcę Pierścienia oraz Wiedźmina...
Nie pogardzę również dobrym filmem. Zajmuję się wiadomo szkołą, czasami trafi się jakaś stronka na zamówienie czy komputerek do naprawienia czy złożenia - jakoś trzeba sobie radzić Spotykam się ze znajomymi, klikam w traviana no i rozmawiam przez telefon ze swoją cudowną dziewczyną (mieszka na drugim końcu Niemczech...)
Gram również w piłkę nożną w klubie na pozycji bramkarza, i na tej samej pozycji w piłkę ręczną. Należę również do sekcji pływackiej oraz drużyny poszukiwawczej Piaseczyńskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego... Nio i w wolnych chwilach (tak miewam je jeszcze od czasu do czasu) lubię wyskoczyć na rybki
aaa zopomniałem grywam również w tenisa stołowego - ale niestety w zeszłym roku skasowali mój klub więc obecnie tylko w zawodach typu open... Nio i od zeszłego roku tańczę taniec towarzyski... ojej sam nie wiedziałem, że mam tyle zajęć...
Uważam się za osobę dość otwartą i bez wątpienia pomysłową Jestem strasznie gadatliwy* (jak pewnie zauważyliście ). Kiedyś pisałem jeszcze opowiadania, a obecnie "piszę" wiersze dla mojej dziewczyny... Jeśli chodzi o muzykę to nie trawie disco-polo (chyba, że na weselach... ), polskiego rapu, w większej części również polskiego hip-hopu, najczęściej słucham jednak rocka oraz metalu (i wszystkich ich podgatunków). Lubię również klasykę (ale nie przepadam ze Chopinem... ), oraz operę Nie mam nic przeciwko przedstawieniom teatralnym, ale za baletem nie przepadam...
Dobra bo rozpisałem się a miało być kilka słów...
Dodam jeszcze, że zapraszam na swojego bloga http://czarnypl.skyrock.com (link mam również w profilu )

*Mówią, że to kobiety dużo rozmawiają przez telefon za to moja najdłuższa rozmowa przez telefon trwała 11h (rozmawiałem z dziewczyną), a jak była w Polsce to w ciągu niecałych 4 dni przegadaliśmy prawie 38h ktoś to przebije?? Mam również koleżankę z która trudno mi się rozłączyć po 2h godzinach rozmowy, (moi koledzy jednak nie są zbyt rozmowni... najdłuższa rozmowa trwała ok. 45 min )

dodam jeszcze, że jestem kompletnym abstynentem, a do tego wegetarianinem

Teraz wasza kolej...


Nie pozwól by strach wyeliminował Cię z dalszej gry.

Offline

 

#2 2008-04-13 17:36:20

Vasco

Użytkownik

4728917
Skąd: Aberdeen
Zarejestrowany: 2008-03-31

Re: Teady

Witam no ja tyle co Teady to nie napisze bede trszke skromniejszy: jestem Witek 25lat obecnie mieszkam i pracuje w Szkocji jako malarz w firmie budowlanej.Jest tu oki ale strasznie wieje nuda jestem tutaj wraz z zona gosia, kuzynem i bratem- w wolnych chwilach przewaznie siedze na kompie i pykam w traviana.  a tak po za tym lubie filmy,muzyke i whisky

Offline

 

#3 2008-04-14 17:29:56

Agusia91

Członek Rady

770732
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-03-31

Re: Teady

Teraz kolej na mnie. Hm... co tu napisać, żeby Was nie zanudzić zbytnio? Mam prawie 17 lat, mieszkam w Katowicach, w domku ze ślicznym ogródkiem (od niedawna:P) Chodzę do pierwszej klasy liceum, profil biol-chem- fiz. Przyszłość wiążę z medycyną. Obecnie cały swój wolny czas poświęcam tańcu. Tańczę towarzysko, poza tym interesuję się muzyką, filmem, dobrą książką, ulubionym autorem jest Paulo Coelho. Uwielbiam spotykać sie ze znajomymi, wypady do kina, spacery, szaleństwo w doborowym towarzystwie, siedzenie na plaży podczas zachodu słońca, i wiele innych...

Offline

 

#4 2008-04-15 09:46:14

asgard

Członek Rady

6316514
Skąd: bielsko
Zarejestrowany: 2008-04-05

Re: Teady

to ja tez cos napiszę .witam.mam na imię andrzej.mam 28 lat.mieszkam w Bielsku Białej.jestem zołnierzem.lubie góry,samochody,ksiązki i muzykę i pare innych drobiazgów....

Offline

 

#5 2008-04-16 18:15:02

Sardi

Członek Rady

Zarejestrowany: 2008-04-01

Re: Teady

Witam wszystkich Ja mam na imie Damian mam 21 lat jestem z Kędzierzyna Koźla obecnie ucze sie jeszcze w szkole wieczorowej i pracuje moja pasja sa komputery i motocykle ale to 2 chyba bardziej lubie jestm szczęśliwym posiadaczem Yamahy DT i uwielbiam poczuć tą adrenaline i warkot silnika kiedy wkręcam go do 10 tyś obr a tak pozatym to lubie czytać ksiazki i kolekcjonuje filmy mam juz ich 400  Już kończe was zanudzać  pozdrawiam Sardi

Offline

 
Forum Sojuszu PL_Omega

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.trailerparkboys.pun.pl www.ftpcl.pun.pl www.karczmadnd.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.goodboys.pun.pl